E-shop SolarLift

User friendly - uživatelsky přívětivé GUI

User friendlyツ uživatelsky přívětivé GUI

Redakční systém pro správu e-shopu, který má celé uživatelské rozhraní (Graphic User Interface) postavené na příjemném designu. Navigační ikony vám pomohou se snadno orientovat v systému.

Jednotlivé části systému jsou jednoduché, přehledné, bez rozsáhlé funkčnosti - jen to, co opravdu potřebujete, takže se jej dokáže naučit spravovat i úplný začátečník.

Navíc: Celý systém je SEO friendlyツ

Zboží a objednávky - import a správa

Zboží a objednávky import a správa

Jednoduchá správa produktů vám umožní snadno a rychle přidávat nové zboží a fotografie. Formulář přizpůsobujeme charakteru zboží pro každý e-shop zvlášť, nebo vám připravíme import z excelovské tabulky, kterou si budete aktualizovat.

Navíc: Import produktů můžeme propojit s vašimi dodavateli.

Online platby - kartou nebo převodem

Online platby kartou nebo převodem

Online platby pro vaše klienty nejsou žádný problém, ať už kartou či převodem. Obojí je plně automatické a vy jen vidíte v administraci, jestli vám přišla k objednávce i platba.

Navíc: Zprostředkujeme vám smlouvu s některou z českých platebních brán a následně ji napojíme a poradíme, co a jak je potřeba zajistit.

Responsivita - editujte na PC, Tabletu a mobilu

Responsivita editujte na PC, Tabletu a mobilu

Nemusíte se přizpůsobovat svému redakčnímu systému, on se přizpůsobí vám. Ať už budete pracovat na PC, Mac, tabletu či mobilním telefonu. Bez ohledu na velikost vašeho displeje či rozlišení.

Celé GUI administrace se vám přizpůsobí pro rozlišení vašeho zařízení tak, aby zůstalo stále přehledné.

Navíc: Pro mobilní telefony máte k dispozici aplikaci, pomocí níž se snadno zalogujete do administrace a zkontrolujete si objednávky.

Technická podpora - nenecháme vás v tom plavat

Technická podpora nenecháme vás v tom plavat

Naučíme vás pracovat s redakčním systémem, ale když si nebudete vědět rady, rádi vám poradíme, jak na to.

Přednostně řešíme reklamace a problémy, které by mohly narušit váš business.

Navíc: Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ohledně současných technologií v CMS a postupně vzdělávat, abyste se v našem oboru neztratili.

Zaujali jsme vás?
Ozveme se vám