CMS systém


user friendlyツuživatelsky přívětivé gui

Sirius - redakční systém pro správu webu, který má celé uživatelské rozhraní (Graphic User Interface) postavené na jednoduchém a přehledném flat desigenu.

Na každém kroku redak čního systému na vás čeká interaktivní pomocník a drobné nápovědy, které vás naučí s ním pracovat i když to zapomenete.

Navíc: Celý systém je SEO friendlyツ

 

Ukázka administrace

tvorba obsahurychle, efektivně, pohodlně

Pokročilá tvorba obsahu vám umožní spravoat jakékoliv www stránky od 5 stran až po 1000 stránkové e-ziny, korporátní weby či stránky státních institucí.

Obsah tvoříte přes integrovaný editor a pomocí záložek do něj přidáváte obrázky, galerie, videa, soubory ke stažení či scripty. Pomocí alb můžete vytvořit vnořené fotogalerie, jednoduše web rozšiřovat o jazykové mutace či spravovat více www stránek v jedné administraci.

Navíc: Na každou www stránku, kterou vytvoříte můžete ihned spustit malý integrovaný SEO analyzátor, který vám bude pomáhat a učit vás, jak správně tvořit obsah. Naučíte se sami, neásilně zákldy seo optimalizace při přirozené tvorbě obsahu.

 

cloudová správa datpokročilý content management

Každý velký projekt ocení, když má pod kontrolou všechny soubory nahrané do webových stránek. Integrovaný content management vám umožní sledovat jaké soubory máte nahrané a zdali jsou vůbec někde použité v obsahu a ty zbytečné můžete průběžně mazat.

Všechna data jsou nahraná online na našem serveru v cloudu. Můžete aktualizovat nahrané soubory či obrázky bez ztráty provázání s obsahem.

Navíc: Všechna nahraná data jsou denně zálohována.

 

responsivitaeditujte na pc, tabletu a mobilu

Nemusíte se přizpůsobovat svému redakčnímu systému, on se přizpůsobí vám ať už budete pracovat na PC, Macu, tabletu či mobilním telefonu bez ohledu na velikost vašeho displaye či rozlišení.

Celé GUI administrace se vám přizpůsobí pro rozlišení vašeho zařízení, tak aby zůstalo stále přehledné.

Navíc: Pro mobilní telefony máte k dispozici aplikaci, pomocí níž se snadno zalogujete zeditujete obsah či přidáte novou fotku do galerie.

 

pravidelné aktualizacestabilní technická podpora

Něklikrát do roka zaktualizujeme váš CMS systém na nejnovější verzi, kde budete mít k dispozici nové funkce jak administrace tak v rozšířených modulech a zároveň provedeme kontrolu webu. S každým releasem budete o krok dál.

Zapoměli jste co se jak ovládá? Nevíte si rady jak co vytvořit a integrovaný pomocník vám nestačí? Nevadí, matá k dispozici technickou podoru.

Navíc: Udržujeme cms systém aktuální pro nově vycházející verze nejpoužívanějších prohlížečů a využíváme maxímálně dostupných technologií. Systém můžete modulárně rozšiřovat a rozvýjet.

 

Zaujali jsme vás? Ozveme se vám

Vyplňte prosím vaše kontaktní údaje:

Mám zájem o: