Webové stránky na klíč

Webové stránky na klíč

Chcete-li unikátní webové stránky bez starostí a zdlouhavé komunikace mezi vaší představou, grafikem a dodavatelem redakčního systému - přijďte rovnou za námi.

Navrhneme vaší firmě originální design, logicky rozdělíme obsah, zaregistrujeme doménu, vytvoříme hosting a vše zpracujeme do finální prezentace plně funkční na PC, tabletech a mobilech s redakčním systémem, který vás naučíme používat.

Navíc: Dohlédneme na to, aby všechny vaše služby byly každý rok prodlužovány; od domény, přes hosting až po certifikáty a nedošlo nedopatřením ke ztrátě vašich dat.

Jirkaspol
     
Responsivita pro mobilní zařízení

Responsivita pro mobilní zařízení

40% uživatelů internetu využívá k prohlížení webových stránek chytré telefony nebo tablety. Pomocí responsivního přizpůsobení obsahu připravíme váš web pro pohodlné a rychlé čtení.

Takto přizpůsobený web automaticky přizpůsobuje své části tak, aby se na daném zařízení co nejlépe, nejčitelněji a nejrychleji zobrazily.

Navíc: Každý web od nás má pravidelnou kontrolu správnosti zobrazení. A to hned několikrát do roka.

Acredit
     
Redakční systém

Redakční systém (CMS)

Editujte si svůj web. S naším redakčním systémem Sirius vás práce s webem začne bavit.

CMS Sirius je proprietární aplikace postavená na českém open-source frameworku Nette. Systém je modulární a vedle hotových modulů jsou možné i další úpravy na míru.

Interface systému je navržen pro méně zkušené uživatele; intuitivní a přehledné rozhraní vás provede každým krokem editace.

Navíc: Systém vám pravidelně několikrát do roka zaktualizujeme a doplníme o nové funkce.

     
originální a kreativní nápady

Originální a kreativní nápady

S každým webem, s každou grafikou přinášíme nové nápady, originální řešení a posouváme hranice našich/vašich možností. Buďte spolu s námi odvážnými průkopníky a nabourejme společně zažité stereotypy.

Zapomeňte na hotové šablony a předběhněte konkurenci s něčím novým, odvážným - buďte výrazní.

Navíc: Na grafiku, kterou vytvoříme, lze obvykle navázat a vytvořit celý firemní design. A nebo naopak, umíme navázat i na již existující styl.

Afla.cz
Technická podpora nenecháme vás v tom plavat

Technická podpora nenecháme vás v tom plavat

Naučíme vás pracovat s redakčním systémem, ale když si nebudete vědět rady, rádi poradíme, jak na to. Přednostně řešíme reklamace a problémy, které by mohly narušit váš business.

Navíc: Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ohledně současných technologií v CMS a postupně vzdělávat, abyste se v našem oboru neztratili.

LP Eko

Zaujali jsme vás?
Ozveme se vám

Nejnovější projekty